Информация по теме "" | Публикации по тегу

Газета «Оплата праці»

Газета «Оплата праці»
Подписаться Полистать

Періодичність — 2 рази в місяць

Об'єм — 32 сторінки

Формат А4

Порахуємо зарплату до копійки! Роз'яснимо всі норми трудового законодавства!

Консультант бухгалтера із заробітної плати

Бухгалтер з оплати праці — мабуть, найважливіша людина в компанії після керівника. Йому довіряють і до зустрічі з ним рахують дні. Тому фахівцям такого профілю так важливо підтримувати обізнаність у робочих процесах.

Як правило, левову частку питань бухгалтерів з оплати праці можна вирішити за допомогою спеціалізованої періодики. Газета «Оплата праці» — найзапитаніше видання серед бухгалтерів з оплати праці та кадровиків бюджетної та комерційної сфер. Його особливість і беззаперечний плюс — в обов'язкових коментарях до публікованих документів з роз'ясненнями найпроблемніших питань.

Газета виходить двічі на місяць. І в кожному випуску наводяться конкретні приклади нарахування і сплати ЄСВ, ПДФО, надбавок, доплат, індексації зарплат, відпускних, лікарняних та декретних. Таке подання матеріалу фактично робить їх практичною настановою для роботи і страхує від багатьох помилок.

Підписатися

Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×