Информация по теме "" | Публикации по тегу
19.03.24
64 0
Распечатать
Избранное

Інструкція з розширення фінансової ємності

Розширення фінансової ємності мислення потребує постійного зусилля та прагнення саморозвитку в галузі фінансів. Комбінація освіти, практики та аналізу допоможе сформувати глибше та ширше розуміння фінансових питань та підвищити якість прийнятих рішень. Постановка амбітних фінансових цілей також може значно сприяти розширенню фінансового обсягу мислення. Також потрібне стратегічне мислення, планування та вміння приймати усвідомлені фінансові рішення.

 

Розширення фінансової ємності — це головним чином про мислення. Адже хтось живе в парадигмі, що грошей обмежена кількість, а інші виграють в казино онлайн бонус за депозит щодня. І для зміни мислення та розширення власної фінансових знань потрібно робити певні кроки.

Підвищення фінансового рівня

Гроші — це не тільки платіжний інструмент. Це і певна цінність, яку може створювати та мати людина. Інакше як пояснити, що одні люди за якусь роботу отримують одні гроші, а інші — мають зовсім інші статки, хоча роблять те саме. З психологічної точки зору на гроші та статки дуже впливає наше мислення: 

  • те, як люди сприймають гроші;
  • те, як витрачають;
  • наскільки вони прагнуть успіху;
  • наскільки вони самостійні в питаннях грошей.

 

Люди з більшою фінансовою ємністю завжди отримують більше.

Правила збільшення

Комфортним вважається зростання в 2-3 рази. Це не означає, що якщо ваш дохід за місяць складає 10 якихось грошей, то максимум можна зрости до 30. Це означає, що одномоментно збільшити ємність, без шкоди для психіки можна лише в 3 рази. Через певний час можна ще раз повторити зростання. І тоді вже буде не 10, а 90. 

Як же збільшувати фінансову ємність? Для початку потрібно чітко зафіксувати, в якій точці людина знаходиться зараз. Це її норма життя: певні покупки, щоденні дії. Потрібно знаходити те, що не веде до збільшення доходів: роботу, коло спілкування, звички. Якщо зазвичай людина проводить вечірній час перед телевізором чи за онлайн іграми, може варто замінити їх на корисні вебінари та навчання чогось нового? А якщо зі знайомими ви більше часу витрачаєте на згадки колишніх часів, може варто змінити коло спілкування хоча б частково? Для цього може знадобитись не аби яке зусилля, тому не варто робити все одразу. Почніть з невеличких речей. 

Те саме стосується і витрат. Якщо наразі ви звикли купувати дешеві речі, але статки дозволяють більше — спробуйте витратити більше. Але тільки на те, чого справді хочеться. Іноді батьки можуть почати заробляти більше заради своїх дітей, але цього запалу може не вистачити надовго. Краще заробляти більше задля своїх власних справжніх бажань — тоді вам не страшне вигорання, та гарантована постійне збільшення фінансової ємності.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы уведомить нас об этомКомментарии
0
Какая удача - вы можете стать первым, кто прокомментирует этот материал.
Оставить комментарий:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×