Информация по теме "" | Публикации по тегу
buhgalter.com.ua
20.09.18
1314 0
Распечатать
Избранное

Как купить подержанное авто без рисковЗараз купити авто в Чернігові досить просто — вибір відповідних пропозицій доволі широкий і кожен може знайти для себе необхідний варіант. Втім, варто завжди пам’ятати про деякі особливості, котрі має процес придбання бу авто, щоб результат вашої покупки був найкращим. Звичайно, чимало рекомендацій щодо перевірки реального пробігу та стану автомобіля ви, скоріш за все, ви й так вже прочитали в одній із багатьох статей на таку тему, однак більшість з них має лише загальний характер, в той час як реальну користь матимуть саме конкретні поради.

Окремо можна виділити ряд реальних порад щодо першочергового обслуговування бу машини після придбання для забезпечення найбільш комфортної та правильної експлуатації:

  • Заміна салонного фільтра. Взагалі, ця процедура має входити до комплексу дій з підготовки автомобіля до продажу, однак, нерідко вона заміняється банальною чисткою старого фільтра. При цьому, візуально відрізнити відносно новий фільтр від прочищеного майже неможливо, в той час як останній, фактично, не спроможний виконувати свою роль з очищення повітря і може навіть становити загрозу вашому здоров’ю, оскільки є місцем накопичення небезпечної мікрофлори.
  • Заміна фільтра грубого очищення пального. Навіть якщо продавець автомобіля казатиме, що всі без виключення фільтри замінено, саме про цей зазвичай просто забувають, про що стає відомо тільки коли починаються проблеми з двигуном, що не може швидко набрати потужність, наприклад, під час обгону вантажівки на трасі. Краще за все буде одразу після придбання авто завітати на СТО і поставити новий фільтр.
  • Заміна мастила в критичних місцях. Скоріш за все, в двигуні та коробці вже й так буде нове мастило, але не варто забувати і про інші важливі місця, такі як, наприклад, шарніри рівних кутових швидкостей у передньо- та повноприводних автомобілях. Візуально пильник шарніра може виглядати нормально, особливо, якщо його тільки-но встановили, але під ним картина може виявитися зовсім не такою привабливою, якщо старий пильник мав пошкодження, через які у мастило потрапляли забруднення.

Звичайно, це зовсім не повний перелік того, що вам потрібно буде зробити, якщо ви збираєтеся купити авто бу в Україні, але виконання саме цих дій одразу після придбання машини може зберегти вам у майбутньому чимало грошей, що інакше були б витрачені на неприємний ремонт, або, більш того, лікування.

0
0
0
0
0
0

env_icon Наш сайт полезен для вас?

Получайте первыми актуальности новости! env_icon

Подписаться на актуальную рассылку для бухгалтера бюджетного учреждения

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы уведомить нас об этомКомментарии
(0)
Какая удача - вы можете стать первым, кто прокомментирует этот материал.
Оставить комментарий:
Ваше имя
Комментарии
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
bcom.clean_site_text
Вимкнути на 10 секунд