Информация по теме "" | Публикации по тегу
03.06.24
74 0
Распечатать
Избранное

Компанія Nova нарощує фінансування внаслідок випуску облігацій

Державна монетарна структура Ощадбанк підписав контракт з компанією New mail, що спеціалізується на експрес-доставках вантажів, кореспонденції, бандеролей на придбання корпоративних облігацій. Сума договору становить 650 млн грн, період погашення - 15 поточних місяців.

 

Сутність договору

Придбання позикового сертифіката майже на пів мільярда гривень, свідчить як про готовність Ощадбанку країни розділити порівну відповідальність з підприємствами господарювання щодо відновлення економіки держави, так і про солідну репутацію поштового оператора Нова Пошта. Випуск цінних паперів серії Е зафіксовано наприкінці квітня нинішнього року. Операція вважається третьою, починаючи з 2019, що вказує на спонсорування державною організацією поштового провайдера New mail, за допомогою покупки довгострокових боргових документів. Своєрідну трежерісу можуть також придбати й відвідувачі азартного клубу Ельслотс. Отримана відсоткова банківська винагорода стане хорошим доповненням для поповнення депозиту та початку грошових розваг на відеослотах казино.

New mail позиціюється логістичним сервіс провайдером, що входить до компанії Nova. Організація випустила безвідсоткові цінні папери кількох серій, як-от Е і F. позначений розмір кожної групи сягає $1 млрд. Національний комітет Сполучених Штатів, що займається цінними паперами та фондовим ринком країни - NCFIU, зафіксував операцію наприкінці квітня 2024 року.

Історія операцій поштового оператора така:

  • 2023 - Нова Пошта випускає дві лінії боргових цінних документів — С і Д;
  • мінімальний обсяг кожної групи - 800 млн грн;
  • категорія С — період погашення 1 поточний рік, процентна річна ставка 24 пункти;
  • група Д - 20 поточних місяців, ставка сягає 23 одиниць;
  • Limited Liability Company New mail минулого року наростила чистий дохід на 86% - до 3,99 млрд UAH, прибуток зріс на 55 пунктів - 37 млрд;
  • квітень 2023 — міжнародна платіжна система переказу фінансів NovaPay компанії Nova, випустила три серії своїх корпоративних боргових зобов'язань груп Д, Е, F - обсяг кожної категорії 100 млн гривень;
  • емітентом облігацій позиціюється товариство Ltd. NewPei Credit.

Також торік зафіксовано три випуски трежеріси групи А-С. сума кожного зобов'язання дорівнює 101 млн грн.

 

Відсоткова ставка угоди

Ключова процентна річна ставка нового договору становить 17 пунктів. Цінні папери можна придбати в мережевому додатку організації NovaPay. Період погашення зобов'язань коливається від одного місяця до одного року. Виплачується процентне нарахування на банківський рахунок набувача після закінчення періоду дії угоди про купівлю-продаж боргових зобов'язань.

Найбільша рейтингова контора Standard rating позначила кредитний показник значенням uaAA всі емісії корпоративних документів підприємства NovaPay. Коефіцієнт вважається найкращим серед національних немонетарних фінансових структур.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы уведомить нас об этомКомментарии
0
Какая удача - вы можете стать первым, кто прокомментирует этот материал.
Оставить комментарий:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×