Информация по теме "" | Публикации по тегу
22.09.22
428 0
Распечатать
Избранное

Правила тайм-менеджменту для користувачів мережі Інтернет

У наш час важко уявити хоча б один день без користування інтернетом. Якщо дивитися правді у очі, то немає жодної людини, яка б хоч раз на день не вирішила скористуватся послугами, які може нам запропонувати мережа.

З його допомогою перед нами відкривається купа можливостей. Починаючи іграми, прогнозом погоди та закінчуючи навчанням, роботою та хоббі. Інтернет для нас практично усе:

 • відпочинок,
 • робота,
 • засіб спілкування,
 • джерело інформації,
 • магазином,
 • багато іншого.

Погано це чи добре, має вирішувати кожна людина сама для себе. Але загалом, якщо користуватися основними правилами тайм-менеджменту для інтернету, він стане вашим помічником, а не перешкодою. Ви навіть можете витрачати час на ігри, наприклад перебуваючи на сайті Ельслотс казино.

 

Головні правила керування часом для мережі Інтернет

До 5 основних правил тайм-менеджменту можна віднести наступні:

 1. Вибір найбільш продуктивних робочих годин

Оскільки у кожної людини в середині є свой власний “годинник”, а бо ж так званий “біологичний годинник”. Вони у кожної людини працюють у своєму власному ритмі. Саме через таку різницю у “часі”, кому продуктивніше працювати зранку, а комусь ввечері або вночі.

 1. Ніяких перенавантажень

Оскільки в інтернеті ми можемо знайти не тільки різноманітні розваги, але й купу інформації, яка ще й не усякий раз нам потрібна, треба вміти не перенавантажувати свій мозок. Людині треба навчитися не звертати увагу на ту інформацію, в якій у неї зараз немає потреби. Не треба читати все, що бачиш, треба вміти фільтрувати інформацію.

 1. Концентрація

Конецентрація - є не менш важливою, ніж попередні 2 моменти. Якщо робити по кілька справ одночначно, можна лише даремно втратити час. Краще сконцентрувати свою увагу на чомусь одному. Цей спосіб буде більш еффективним та продуктивним.

 1. Плани

Краще за все заздалегіть створювати розклад своїх планів. Це пов’язано перш за все з тим, що робоа в інтернеті все ж залишається роботою. Саме тому вона потребує порядку. Перед тим, як сісти за компьютер чи ноутбук, треба скласти план своєї роботи. Не варто нехтувати плануванням.

 1. Контроль інтернет-пожирачів часу

Не менш важливим є приборкання так званих інтернет-пожирачів вашого часу. Для цього перш за все вам треба відключити ваші соціальні мережі, на які ви в будь-якому разі будете відволікатися час від часу.

 

Топ-3 допоміжних правила

До так званого топ-3 допоміжних правил, що допоможуть вашому інтернет тайм-менеджменту можна віднести:

 1. Використання програм-нагадувачів

Коли ви працюєте за комп'ютером чи ноутбуком вам у допомогу будуть так звані програми-нагадувачі. Це такі програмки, які у заданий час виводитимуть на екран вашого пристрою про те, що ви планували зробити у цей момент.

 1. Розвиток

Оскільки інтернет без перестану просувається вперед, ви не повинні відставати від нього. Вам також потрібно навчитися виділяти час на саморозвиток. Це принесе свої плоди через певний час.

 1. Вихідні

Останнім, але не менш важливим є те, що не треба забувати про вихідні. Деякі спеціалісти вважають, що комп'ютер краде нашу енергію, отже нам потрібен час, щоб відновити її. Не слід сидіти за ним без вихідних, або хоча б перерв.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы уведомить нас об этомКомментарии
0
Какая удача - вы можете стать первым, кто прокомментирует этот материал.
Оставить комментарий:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
 • доступ до новин, статей, довідників
 • безлімітні завантаження бланків
 • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×