Информация по теме "" | Публикации по тегу
17.03.20
1218 0
Распечатать
Избранное

Як економити на обслуговуванні пристроїв друку в державних установах: принтери без картриджів, ПЗК та СНПЧ

Обслуговування пристроїв друку у державних організаціях обходиться досить дорого. На картриджі та папір щомісяця доводиться витрачати кругленькі суми. Окрема стаття витрат — діагностика та ремонт несправних принтерів, ксероксів та багатофункціональних девайсів.

Існує декілька простих та доступних способів, які дозволяють здешевити експлуатацію периферійної техніки.

Придбання картриджів з великими ресурсом друку

Найпростіший і доволі ефективний метод економії – оснащення друкувальної техніки картриджами зі значним ресурсом друку. На сучасному ринку доступні змінні блоки, тонеру або чорнила в яких достатньо, щоб надрукувати від кількох сотень до кількох тисяч сторінок.

Для державних організацій чудово підходять картриджі, ресурс друку яких перевищує 8–10 тисяч сторінок. Наприклад, картридж Brother TN3380 економить папір, час і кошти, тому забезпечує комфортну та безперебійну роботу офісних працівників.

Використання принтерів без картриджів

Принтери, в конструкції яких відсутній традиційний картридж – принципово нове рішення, завдяки якому надовго можна забути про необхідність заміни витратних матеріалів.

Звичайно, в конструкції таких пристроїв також є елементи, які мають обмежений ресурс роботи. Втім, модуль друку у принтерах без картриджів необхідно міняти лише після 25-30 тисяч надрукованих сторінок.

Виходить, що пристрої друку, не оснащені класичними чорнильними чи тонер-картриджами, дозволяють вирішити відразу кілька проблем:

  • відмовитися від необхідності перезаправляти картриджі щомісяця або навіть частіше;
  • зменшити витрати на сервісне обслуговування;
  • припинити порушення правил експлуатації оригінальних витратних матеріалів (наприклад, позбутися від потреби заправки тих картриджів, повторне використання яких заборонене виробником).

ПЗК

Перезаправні картриджі – справжня знахідка для економних користувачів струйної друкувальної техніки. Їх переваги полягають не лише в економічності, але й в неабиякій зручності. Експлуатація ПЗК можлива як в домашніх умовах, так і в державних некомерційних організаціях.

Плюси ПЗК:

  • повторна заправка за допомогою підручних засобів (наприклад, звичайних медичних шприців);
  • продумана конструкція, компактні розміри та легкість встановлення;
  • можливість контролю кількості фарбувальної речовини в чорнильних резервуарах.

Також зменшити витрати на придбання витратних матеріалів для пристроїв друку допомагає: встановлення СБПЧ (систем безперервної подачі чорнил), заміна застарілих девайсів на нові – енергоефективні та економічні, експлуатація пристроїв, які підтримують функцію двостороннього друку і вміють розпізнавати порожні сторінки.

0
0
0
0
0
0
Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы уведомить нас об этом



Комментарии
0
Какая удача - вы можете стать первым, кто прокомментирует этот материал.
Оставить комментарий:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
70
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×