Информация по теме "" | Публикации по тегу
buhgalter.com.ua
17.03.20
310 0
Распечатать
Избранное

Як економити на обслуговуванні пристроїв друку в державних установах: принтери без картриджів, ПЗК та СНПЧ

Обслуговування пристроїв друку у державних організаціях обходиться досить дорого. На картриджі та папір щомісяця доводиться витрачати кругленькі суми. Окрема стаття витрат — діагностика та ремонт несправних принтерів, ксероксів та багатофункціональних девайсів.


Існує декілька простих та доступних способів, які дозволяють здешевити експлуатацію периферійної техніки.

Придбання картриджів з великими ресурсом друку

Найпростіший і доволі ефективний метод економії – оснащення друкувальної техніки картриджами зі значним ресурсом друку. На сучасному ринку доступні змінні блоки, тонеру або чорнила в яких достатньо, щоб надрукувати від кількох сотень до кількох тисяч сторінок.

Для державних організацій чудово підходять картриджі, ресурс друку яких перевищує 8–10 тисяч сторінок. Наприклад, картридж Brother TN3380 економить папір, час і кошти, тому забезпечує комфортну та безперебійну роботу офісних працівників.

Використання принтерів без картриджів

Принтери, в конструкції яких відсутній традиційний картридж – принципово нове рішення, завдяки якому надовго можна забути про необхідність заміни витратних матеріалів.

Звичайно, в конструкції таких пристроїв також є елементи, які мають обмежений ресурс роботи. Втім, модуль друку у принтерах без картриджів необхідно міняти лише після 25-30 тисяч надрукованих сторінок.

Виходить, що пристрої друку, не оснащені класичними чорнильними чи тонер-картриджами, дозволяють вирішити відразу кілька проблем:

  • відмовитися від необхідності перезаправляти картриджі щомісяця або навіть частіше;
  • зменшити витрати на сервісне обслуговування;
  • припинити порушення правил експлуатації оригінальних витратних матеріалів (наприклад, позбутися від потреби заправки тих картриджів, повторне використання яких заборонене виробником).

ПЗК

Перезаправні картриджі – справжня знахідка для економних користувачів струйної друкувальної техніки. Їх переваги полягають не лише в економічності, але й в неабиякій зручності. Експлуатація ПЗК можлива як в домашніх умовах, так і в державних некомерційних організаціях.

Плюси ПЗК:

  • повторна заправка за допомогою підручних засобів (наприклад, звичайних медичних шприців);
  • продумана конструкція, компактні розміри та легкість встановлення;
  • можливість контролю кількості фарбувальної речовини в чорнильних резервуарах.

Також зменшити витрати на придбання витратних матеріалів для пристроїв друку допомагає: встановлення СБПЧ (систем безперервної подачі чорнил), заміна застарілих девайсів на нові – енергоефективні та економічні, експлуатація пристроїв, які підтримують функцію двостороннього друку і вміють розпізнавати порожні сторінки.

0
0
0
0
0
0

env_icon Наш сайт полезен для вас?

Получайте первыми актуальности новости! env_icon

Подписаться на актуальную рассылку для бухгалтера бюджетного учреждения

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы уведомить нас об этомКомментарии (0)
Оставить комментарии:
Ваше имя
Комментарии
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
bcom.clean_site_text
Вимкнути на 10 секунд