Зручно працювати, легко підключати: як вибрати зовнішню клавіатуру для ноутбука
Користувачі, які звикли працювати за стаціонарним персональним комп’ютером, зазвичай, дуже довго намагаються адаптуватися до компактної клавіатури лептопа. Від цього страждає швидкість та якість набору тексту, а також витрачається дорогоцінний час. Насправді, запобігти проблемі дуже легко – до будь-якого ноутбука можна підключити звичну зовнішню клавіатуру. Головне – з відповідальністю підійти до вибору останньої.
Сучасний асортимент зовнішніх бездротових та USB-клавіатур вражає, тому пошук моделі, що відповідає індивідуальним вимогам користувача, точно не займе багато часу. Дізнатися, які клавіатури для ноутбуків є найпопулярнішими можна на www.moyo.ua.
Параметри вибору зовнішньої клавіатури для ноутбука
Оскільки комфорт під час роботи грає вирішальну роль, вибір зовнішньої клавіатури для ноутбука має базуватися на таких параметрах:
-
Ергономічність. Головна вимога до зовнішньої клавіатури – це простота та зручність у використанні. Також спеціалісти рекомендують у індивідуальному порядку підбирати її форм-фактор.
-
Наявність усіх необхідних у процесі використання клавіш. Так, для роботи у текстових редакторах можна обрати компактний варіант без бокового цифрового блоку. Якщо ж клавіатура потрібна, наприклад, для складання кошторисів, без NumPad не обійтися.
-
Спосіб підключення. У цьому питанні слід орієнтуватися на розміри робочого місця та особисті звички. Якщо USB-кабель не заважатиме під час роботи, сміливо можна обирати дротову клавіатуру. Якщо ж зайві шнури критично вплинуть на продуктивність праці – краще зупинити вибір на бездротовій моделі.
-
Портативність. Оскільки ноутбук – це девайс, який майже завжди під рукою, слід враховувати й те, що клавіатура також має бути максимально «мобільною», тобто легко підлягати транспортуванню. Оптимальний варіант – моделі, які без проблем можна помістити у вільне відділення кейсу для ноутбука.
-
Легкість ходу клавіш. Звичайно, важливо, щоб клавіші під час роботи без проблем натискалися з першого разу, оскільки навіть мінімальне їх «западання» може призвести до появи помилок у тексті.
-
Відстань між клавішами та глибина їхньої «посадки». Дизайн та розташування клавіш також варто обирати, орієнтуючись на власні «друкарські» звички та переконання.
Щоб робота за ноутбуком не приносила дискомфорт і проходила без ексцесів, прихильникам стаціонарних комп’ютерів варто задуматися про придбання якісної та ергономічної зовнішньої клавіатури.