Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.01.13
6508 1
Друкувати
Обране

Меняем шрифт в ярлычках листов

Уважаемые сотрудники «Б & К»! На моем ноутбуке установлена система Windows 7 и MS Office 2010. Подскажите, можно ли в программе Excel увеличить надписи в ярлычках листов, а то на маленьком экране они выглядят очень мелко? К сожалению, в настройках Excel я подходящего параметра не нашел.
Изменить размер шрифта в ярлычках листов MS Excel можно. Только настройки эти находятся не в самой программе, а в системе Windows (в данном случае речь пойдет о Windows 7). Делаем так.

1. Через меню «Пуск» вызываем «Панель управления». Щелкаем на значке «Экран» и выбираем пункт «Персонализация». Откроется окно, изображенное на рис. 1.

2. В нижней части окна находим иконку «Цвет окна». Щелкаем на ней левой кнопкой мышки. Откроется окно, как на рис. 2.

3. Щелкаем левой кнопкой на списке «Элемент:» и выбираем вариант «Полоса прокрутки».

4. В поле «Размер:» вводим число и нажимаем «Применить» или «ОК». Сами ярлычки станут больше, при этом размер шрифта с названием ярлычка увеличится автоматически. Обратите внимание, что вместе с ярлычками увеличится и ширина полосы прокрутки в окне MS Excel 2010.

 

Успешной работы! Жду ваших писем, предложений и замечаний на bk@id.factor.ua, nictomkar@rambler.ru или на форуме редакции.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про цеКоментарі
(1)
Гена.
28.06.2018
Полоса прокрутки меняется, а размеры ярлычков листов остаются такими же
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн