Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.02.13
2875 0
Друкувати
Обране

Годовой перерасчет НДФЛ в «1С:Бухгалтерии 8»

Уважаемая редакция «Б & К»! Подскажите, пожалуйста, с помощью какого документа в «1С:Бухгалтерии 8» можно провести годовой перерасчет НДФЛ, как того требует п.п. «а» 169.4.2 а Налогового кодекса Украины.
 

Годовой перерасчет НДФЛ в «1С:Бухгалтерии 8» можно выполнить с помощью документа «Начисление зарплаты работникам организаций» (меню «Зарплата → Начисление зарплаты»).

В документе нужно указать дату и месяц начисления (в нашем случае декабрь 2012 года). Затем заполнить верхнюю табличную часть документа списком работников и перейти на закладку «НДФЛ», где поставить флажок напротив опции «Это пересчет НДФЛ».

Закладку «НДФЛ» также нужно заполнить списком работников — для этого нажмите кнопку «Заполнить» вариант «По всем работникам с начала года» (рис. 1).

 

Для проведения перерасчета НДФЛ нажмите кнопку «Рассчитать». Если при расчете НДФЛ за 2012 год были допущены неточности, суммы расхождения будут показаны в документе (рис. 2). Перейдите на закладку «Проводки» и нажмите кнопку «Сформировать проводки», после этого документ можно проводить.

На рис. 2 видно, что при пересчете была обнаружена недоплата по НДФЛ. Сумма недоплаты взыскивается за счет суммы любого налогооблагаемого дохода (после его обложения налогом) за соответствующий месяц, а в случае недостаточности суммы такого дохода — за счет налогооблагаемых доходов следующих месяцев до полного погашения суммы такой недоплаты. Эта сумму будет учтена программой автоматически при оформлении документа «Зарплата к выплате».

 

Таким несложным способом мы осуществили годовой перерасчет НДФЛ. Успехов в работе!

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про цеКоментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн