Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.03.21
349 0
Друкувати
Обране

Щодо використання залишків освітньої субвенції

Лист від 30.06.2020 р. № 1/11-4420

Отже повідомляємо, що відповідно до статті 1032 Бюджетного кодексу України та Порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (далі — Порядок та умови), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 р. № 6, залишки коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду зберігаються на рахунках відповідних місцевих бюджетів і використовуються у наступному бюджетному періоді, в першу чергу з урахуванням цільового призначення субвенції та на оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти, зазначених у частині першій статті 1032 Бюджетного кодексу України. Порядком та умовами визначені напрями, на які насамперед необхідно спрямовувати залишки освітньої субвенції, однак вони не є вичерпними.

Також Порядком та умовами надано право відповідним місцевим радам розподіляти залишки субвенції на кінець бюджетного періоду.

Одночасно зазначаємо, що згідно зі статтею 80 Закону України «Про освіту» до майна закладів освіти та установ, організацій, підприємств системи освіти належить нерухоме та рухоме майно, включаючи будівлі, споруди, земельні ділянки, комунікації, обладнання, транспортні засоби, службове житло тощо.

Заступник Міністра С. Даниленко

Міністерство освіти і науки України

Бюджетна бухгалтерія, березень, 2021/№ 9

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про цеКоментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі