Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.08.21
443 0
Друкувати
Обране

Організація харчування у закладах освіти: є зразки договорів

Новий навчальний рік уже зовсім поруч. Тож Мінекономіки взявся допомогти замовникам, відповідальним за організацію харчування в закладах освіти. Так, на офіційному сайті Міністерства з’явилося свіже роз’яснення3 зі зразками договорів про закупівлю, зокрема: додаток 1 містить зразок договору для закупівлі послуги їдалень, додаток 2 — для закупівлі продуктів харчування. Ці зразки стануть у пригоді замовникам під час підготовки проєктів договорів про закупівлю.

3 Лист Мінекономіки «Щодо договорів про закупівлю у сфері організації харчування у закладах освіти» від 29.07.2021 р. № 3304-04/39136-06.

Також Мінекономіки нагадав про необхідність наведення в тендерній документації відомостей щодо проєкту договору про закупівлю. Так, замовник має його оприлюднити в електронній системі закупівель разом з оголошення про проведення закупівлі.

Бюджетна бухгалтерія, серпень, 2021/№ 30

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про цеКоментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×