Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.04.23
355 0
Друкувати
Обране

Що ніколи не варто робити за покерним столом

покер - це складна гра, яка вимагає майстерності та стратегії. Гра в покер за столом може стати веселим соціальним заходом. Однак, щоб запобігти помилкам і забезпечити приємне проведення часу, важливо дотримуватися правил етикету. Ось кілька речей, яких слід уникати під час гри в покер: 

1. Не розмовляйте занадто багато за покерним столом

Надмірні розмови можуть відволікати як вас, так і інших гравців за столом. Це може вплинути на ваш процес прийняття рішень або стратегію, а отже, і на результат гри.

Обговорення своїх карт або припущення про те, які карти можуть бути у інших гравців, може дати деяким гравцям несправедливу перевагу і відвернути увагу від гри для всіх учасників. Занадто багато розмов може видати підказки про вашу руку і потенційно допомогти іншим гравцям отримати перевагу в грі.

Ще одним фактором, який слід враховувати, є те, що під час гри в покер на фішки гучна і балакуча поведінка може порушити серйозну атмосферу, в якій всі намагаються сконцентруватися на своїх картах. Такий тип поведінки вважається грубим і непродуктивним у покерній обстановці.

Надмірні розмови під час гри в покер часто призводять до повільної гри, що уповільнює всю гру. Щоб уникнути цієї проблеми, найкраще зберігати мовчання під час гри, щоб усі учасники раунду могли швидко і ефективно завершити свої рішення.

2. Не підказуйте і не натякайте про свою руку

Граючи в покер, важливо ніколи не давати зрозуміти або натякнути про свою руку. Підказки - це тонкі підказки мовою тіла, які можуть розкрити інформацію про ваші карти, наприклад, зміна виразу обличчя або положення тіла.

Досвідчені гравці можуть вловити ці тонкі підказки, що дають їм перевагу. Щоб уникнути підказок, ось що вам слід робити:

 • Під час гри ви завжди повинні зберігати нейтральний вираз обличчя і мову тіла. Це означає уникати зорового контакту з іншими гравцями за столом, зберігати рівне і спокійне дихання, а також залишатися нерухомим під час прийняття рішень.
 • Ви також повинні намагатися звести до мінімуму будь-які словесні спалахи, такі як зітхання або стогони.
 • Змінюйте схеми ставок; наприклад, якщо всі ваші ставки виглядають однаково, незалежно від того, які у вас карти, іншим гравцям буде легко визначити, які карти у вас можуть бути на руках. Варіативність ставок допоможе вам залишатися непередбачуваним і змусить інших гравців гадати протягом всієї гри. 

Важливо пам'ятати, що хоча покер часто вважається соціальною грою з друзями, це все ж таки серйозне змагання між опонентами, де кожне рішення має значення.

3. Не показуйте жодних ознак розчарування, коли програєте роздачу

Коли ви граєте в грати покер, важливо ніколи не показувати жодних ознак розчарування, коли ви програєте роздачу. Це може відволікти інших гравців і потенційно видати інформацію про ваші карти. Зберігати професійний і зосереджений настрій рекомендується навіть під час програшу.

Участь у покерних турнірах - це цікавий спосіб перевірити свої навички проти інших гравців. Турніри часто складаються з декількох раундів гри, де вам потрібно вибити всіх гравців за вашим столом, щоб пройти далі.

Щоб досягти успіху в турнірній грі, дуже важливо зберігати концентрацію і адаптувати свою стратегію в міру розгортання гри. Пам'ятайте, що кожна роздача унікальна. Тому змінювати свій підхід до кожної роздачі необхідно для стабільного тріумфу в турнірній грі.

4. Не блефуйте надмірно

Блеф може бути корисним і навіть необхідним інструментом у покері, але його завжди потрібно використовувати в міру. Знання того, коли блефувати, а коли ні, - важлива навичка, яку потрібно опанувати, щоб досягти успіху в покері.

Граючи в покер з друзями або в будь-якій соціальній обстановці, часто краще намагатися уникати блефу, наскільки це можливо. Це пов'язано з тим, що блеф може створити напругу і порушити дружню атмосферу за столом. Крім того, інші гравці можуть бути більш схильні розкривати ваші блефи, якщо вони добре вас знають.

Замість того, щоб блефувати, ви можете зробити ось що:

 • Зосередитися на розробці надійної стратегії, заснованої на виборі рук і позиції, а не покладатися виключно на удачу або обман.
 • Використовуйте такі інструменти, як розрахунок шансів банку та оптимальні стратегії з теорії ігор, щоб приймати обґрунтовані рішення щодо кожної роздачі, яку ви граєте. Це дасть вам більше шансів на успіх, ніж просто намагатися блефувати в кожному раунді.

5. Не вживайте алкоголь під час гри в покер

Вкрай важливо ніколи не вживати алкоголь під час гри в покер. Це може погіршити ваше судження і призвести до дорогих помилок, які можуть коштувати вам гри. Ось кілька причин, чому ви не повинні цього робити:

 • Алкоголь знижує рівень стримувань і може змусити гравців приймати рішення, які вони зазвичай не приймають на тверезу голову.
 • Випивка під час гри в покер може бути сприйнята іншими гравцями як ознака слабкості та відсутності фокусу.
 • Це також може підвищити ймовірність неетичної поведінки, наприклад, шахрайства або змови. Присутність алкоголю ускладнює для гравців здатність залишатися пильними і зосередженими на грі, що може створити середовище, в якому стає легше здійснювати неетичну поведінку.

Обмеження вживання алкоголю під час гри в покер - це чудовий спосіб гарантувати, що ви граєте з максимальною свідомістю і з найкращими розумовими здібностями. Зосередженість на грі, а не на випивці, дасть вам більше шансів на перемогу і не дозволить вашим опонентам отримати будь-яку перевагу від вашої розсіяності.

Підсумок

Ці поради допоможуть вам зосередитися на розробці ефективної стратегії для досягнення успіху, а не покладатися лише на удачу чи обман для перемоги. Дотримуючись цих порад і залишаючись уважними в кожному раунді гри, ви будете добре озброєні, щоб виходити переможцем з кожної гри. Заходьте і грайте на GGпокерок вже сьогодні!

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про цеКоментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
 • доступ до новин, статей, довідників
 • безлімітні завантаження бланків
 • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×