Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.05.18
9118 26
Друкувати
Обране

Запропоновано регресивні ставки ЄСВ для великих зарплат

Група народних депутатів внесла до ВРУ законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення оздоровчими заходами та встановлення ставки єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування залежно від розміру бази нарахування (№ 8322).


Зокрема, цим проектом запропоновано збільшити максимальну величину бази нарахування ЄСВ - максимальну суму доходу застрахованої особи на місяць, до 25 розмірів мінімальної зарплати.

У разі якщо база нарахування ЄСВ перевищує максимальну величину бази нарахування, тоді ЄСВ пропонується встановити у період з 01.06.2018 по 31.12.2018 в таких розмірах:

 • 20% – з частини бази нарахування ЄСВ, що перевищує 15 мінімальної зарплати, але не перевищує 30 розмірів мінімальної зарплати;
 • 17% – з частини бази нарахування ЄСВ, що перевищує  30 розмірів мінімальної зарплати, але не перевищує 70 розмірів мінімальної зарплати;
 • 15% – з частини бази нарахування ЄСВ, що перевищує 70 розмірів мінімальної зарплати, але не перевищує 135 розмірів мінімальної зарплати;
 • 10% – з частини бази нарахування ЄСВ, що перевищує 135 розмірів мінімальної зарплати, але не перевищує 270 розмірів мінімальної зарплати;
 • 5% – з частини бази нарахування ЄСВ, що перевищує 270 розмірів мінімальної зарплати.

З 01.01.2019 ЄСВ пропонується встановити для бази нарахування ЄСВ, яка перевищує максимальну величину бази нарахування ЄСВ у таких розмірах:

 • 20% – з частини бази нарахування ЄСВ, що перевищує 25 розмірів мінімальної зарплати, але не перевищує 70 розмірів мінімальної зарплати;
 • 17% –  з частини бази нарахування ЄСВ, що перевищує 70 розмірів мінімальної зарплати, але не перевищує 150 розмірів мінімальної зарплати;
 • 15% – з частини бази нарахування ЄСВ, що перевищує 150 розмірів мінімальної зарплати, але не перевищує 200 розмірів мінімальної зарплати;
 • 10% – з частини бази нарахування ЄСВ, що перевищує 200 розмірів мінімальної зарплати, але не перевищує 270 розмірів мінімальної зарплати;
 • 5% – з частини бази нарахування ЄСВ, що перевищує 270 розмірів мінімальної зарплати.

www.interbuh.com.ua

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про цекоментарі
(26)
юля
04.05.2018
під себе роблять
алло
04.05.2018
а це вкого такі зарплати ?
Архів
04.05.2018
а чого б собі зовсім ЄСВ не відмінити? не має слів. А ви доплачуйте до мінімалки...
masya Архів
07.05.2018
они не платили вообще, свыше 15 минимальных з/плат налогообложения не было
вася
04.05.2018
А хто отримує такі зарплати???
бух.
04.05.2018
не всі отримують мінімалку...а скільки додаткових доходів мав би ПФУ, якби з усієх зп нараховувався внесок. як із нарахованих 0,25 ставки можна взяти 819,06 грн. , то чому, коли є фонд на МІЛьЙОНИ, не можна перерахувати повний ЄСВ????чи державі ці кошти не потрібні???ще раз бачимо ситуацію, коли всі шишки сиплються на бідніших!
бубух
04.05.2018
для таких категорій,відповідно, потрібно ввести також регресивні пенсії..
оксана
04.05.2018
естественно, получаешь минималку -плати налоги по максимуму, получаешь миллионы - о налогах можно и не вспоминать
Тетяна оксана
04.05.2018
А чим же вони нещасні платитимуть у них не вистачає на курорти
Карл
04.05.2018
Я так зрозумів, поправте, що йдеться про базу нарахування а не утримання з зарплати. Візьмемо наприклад підпиємца, якщо він платить такі зарплати людям, то і нарахувань з особистих коштів платить меньше.
Карл
04.05.2018
підпиємца = підприємця


Тетяна
04.05.2018
Такий механізм вплине на розмір призначеної пенсії. Тобто, якщо з суми доходу не сплачено страхові внески, то в персоніфікацію вона не попадає й з пенсії людина її втратить...Все для людей
Рита Тетяна
05.05.2018
Взносы надо платить со всей зарплаты, а вот на размер зарплаты которая идет для начисления пенсий надо ставить ограничение. Тогда у пенсионного фонда не было бы дефицита.
Читач
04.05.2018
Ще й таке є в проекті:
"Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування."
Не з наступного місяця, а з наступного дня! Це для того, щоб помучилися.
Вера
04.05.2018
Это ж чем в нашей стране таким можно заниматься, чтобы зарплата одного работника в месяц была больше 1 млн. грн.? Неужели при таких обстоятельствах обременительно заплатить 22% ЕСВ, как все мы платим??? Почему для них - 5%?
Олена Вера
07.05.2018
Здається в самих успішних розвинених країнах все навпаки. Більші доходи = більші відсотки відрахувань та нарахувань. Доходить до 70 % ! З них треба брати приклад. А у нас крім тіньової економіки ще несправедливі налоги...
Ikar
04.05.2018
Зрозуміло що при максимальній пенсии кілька десятків тисяч нема сенсу сплачувати внески перевищують цю максималку
Ikar Ikar
04.05.2018
зі. хоча в нашому становищі взагалі не бачу хоч якоїсь вигоди в сплаті внесків доки їх буде сплачувати лише половина працюючого населення
Елена
05.05.2018
Подскажите пожалуйста! Если превышен макимальный размер дохода, с которого оплачивается ЄСВ у работника с инвалидностью. Оплачивать 55845 *8,41%? Правильно?


явивсіза...ли
05.05.2018
так хай зовсім не платять -деж хто бачив ,щоб з мільйонів і мільярдів ще якесь ЄСВ платить
бухгалтерія-це любов
05.05.2018
з 01.06.2018 по 31.12.2018, а то збідніють, як військовий з мінімалки, то продовжили назавжди, а тут чим більша зарплата, тим менше відрахування, то всі будуть підняти собі закрплатню до міліону, КЛАСС


**********
05.05.2018
геніально, йдемо в Європу. В тій же Європі з мінімальної зарплати не вираховують ЄСВ, а у нас навпаки. Браво!!!!!!
БУХГ
05.05.2018
У нас-не вирахування ЄСВ, а нарахування. Це зовсім різне!!!!!!!!!!!!!!
Ириша БУХГ
08.05.2018
Так це і так зрозуміло тут усім! Но они зарплату получают за счет бюджета, а значит можно себе любимым без конца и края повышать, ведь хорошее оправдание - типа, не тянут деньги себе из бюджета, повышай до беспредела! А пенсионный фонд? или туда только мало получающие должны платить? Ну правильно- простому человеку ни сейчас достойной зарплаты не получить, ни пенсии! Супер! А им будет, за что на курорты ездить!
Злой Бух
07.05.2018
Жах якийсь, навіщо обкрадати ПФ України?!Що за безглуздя?
А потім пенсію мінімальну немає з яких коштів платити.
Ириша
08.05.2018
Зовсім охрініли? Замість того, щоб навпаки збільшувати ставку тим у кого великі зарплати, вони її зменшують! Ну це взагалі, зажралися і знахабніли!
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
 • доступ до новин, статей, довідників
 • безлімітні завантаження бланків
 • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.