Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.11.23
11301 14
Друкувати
Обране

Повідомлення про виплату лікарняних: спроба 2

Про те, що Пенсійний фонд зайнявся повідомленням про виплату коштів застрахованим особам, ми вже писали в статті «ПФУ: Повідомлення про виплату коштів та корегування заяви-розрахунку». Та протрималося повідомлення на порталі ПФУ недовго. І ось друга спроба.


Чи все вдалося у ПФУ з другої спроби? Не зовсім. Станом на 30.10.2023 траплялися випадки некоректного відображення дати виплати в сформованому повідомленні. На гарячій лінії ПФУ запевняють, що вже знають про цю помилку й оперативно виправлять.

А поки що розбираємося, де те повідомлення знайти та як сформувати й подати.

Для того, щоб сформувати повідомлення, заходимо в особистий кабінет страхувальника на вебпорталі електронних послуг ПФУ (portal.pfu.gov.ua).

Крок 1. На головній сторінці на панелі зліва обираємо розділ «Заяви-розрахунки». Визначаємо параметри пошуку заяв-розрахунків. Натискаємо «Пошук»..

Крок 2. Із запропонованого списку обираємо Заяву-розрахунок зі статусом «Оплачено». Натискаємо піктограму з оком (переглянути).

Крок 3. У вікні з заявою-розрахунком, що спливе, спускаємося вниз та натискаємо «Створити повідомлення».

Починаємо працювати з запропонованим списком лікарняних.

За рядком з листком непрацездатності, за яким проведені виплати, натискаємо піктограму з олівцем.

У вікні, що спливе, зазначаємо дату виплати та виплачену суму за рахунок Фонду. Після чого натискаємо «Продовжити».

Знову потрапляємо до списку лікарняних й обираємо наступний листок непрацездатності, за яким проведена виплата та який буде включено до повідомлення про виплату коштів. Тобто в одне повідомлення можна включити лікарняні з однієї заяви-розрахунку.

Крок 4. Після того, як всі листки непрацездатності, за якими проведено виплату коштів працівникам, з однієї заяви-розрахунку оброблено, натискаємо «Сформувати повідомлення».

Крок 5. Перевіряємо сформоване повідомлення про виплату коштів. Ще раз звертаємо вашу увагу на дати виплати в сформованому повідомленні. Якщо у вас формується повідомлення з помилкою в даті, рекомендуємо зачекати з поданням повідомлення до її усунення.

Крок 6. Якщо інформація в повідомленні про виплату коштів відповідає дійсності, натискаємо «Підписати та відправити до ПФУ».

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Журнал «Податки & бухоблік»Коментарі
14
Світлана
03.11.2023
Добрий ранок! У крок 2 в мене статус -отримано в банку-, лікарняні виплатила вчора
Домініка Світлана
03.11.2023
У мене також. Потрібно почекати до статусу "Оплачено"
Лора
03.11.2023
Добрий ранок! А чи можна потім роздрукувати прийняте повідомлення?
Світлана Лора
03.11.2023
На головній сторінці на панелі з ліва обрати розділ «Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам » і натиснути «Пошук», а потім піктограму з оком (переглянути). Там є можливість ЗАВАНТАЖИТИ pdf-файл.
Лора Світлана
06.11.2023
Дякую!
Світлана
03.11.2023
Добрий день! Дякую за статтю! З її допомогою сьогодні вперше відправила повідомлення через сайт. І знаєте була неуважна ,статтю не дочитала до кінця, і на радощах відправила повідомлення з некоректною датою виплати) Але коли на головній сторінці на панелі зліва обрала розділ «Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам » і натинула «Пошук» , а потім піктограму з оком (переглянути), то дата там стояла вірна.
Ksenia
03.11.2023
Що робити, якщо Повідомлення про виплату досі надсилали через Звернення-Пропозиції(зауваження), прикріплювали pdf файл, отримували відповідь, що Повідомлення про виплату прийнята, а коли зараз заходимо на оплачену Заявку, переглядаю там повідомлення, воно відсутнє, а якщо створити, то пише, що не виплачено. Робити повідомлення повторно до всіх Заявок, чи вже починати з тих повідомлень, котрі ще не надсилали?
Юлія Ksenia
03.11.2023
В нас учора був семінар по області, то на питання чи потрібно дублювати в систему повідомлення про виплату, які здавалися в паперовому форматі, мені дали відповідь: "Доброго дня! Рекомендуємо сформувати повідомлення в електронному вигляді."
Ksenia Юлія
03.11.2023
То з початку 2023 року робити електронні повідомлення? Тоді дата подачі буде стояти сьогоднішня, наприклад, а там теж терміни є..... Мабуть все ж таки буду робити від "зараз"....
Олена Ksenia
08.11.2023
Також погоджуюсь з Вами, вже робитиму в електронному вигляді з тих лікарняних, які ось буду оплачувати, бо з початку року перероблять це аут..(
Інна
03.11.2023
Доброго дня. А підкажіть будь-ласка термін не вказали коли буде виправленна помилка з датою на "гарячій лінії"
Ksenia
03.11.2023
Ще одне, суму коштів вказувати готівку чи загальну суму за рахунок Фонду і дату виплати показувати дату оплати платіжки чи коли гроші вже поступлять на картку працівнику? Дякую
Наталія Ksenia
13.11.2023
Дату платіжки
Галина Галина Ksenia
03.11.2023
Загальну з податками
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×