На Закон про бухоблік чекає капітальний апгрейд

Верховна Рада схвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (щодо удосконалення деяких положень)» (законопроект № 4646-д).


Своєю чергою, документ передбачає такі зміни:

1) нову класифікацію підприємств для цілей бухобліку та фінзвітності;

2) обов’язковість застосування МСФЗ для складання звітності підприємств:

  • які становлять суспільний інтерес;
  • які здійснюють видобування корисних копалин загальнодержавного значення;
  • які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначається Кабміном;

3) обов’язкове оприлюднення перевіреної аудитором фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес, суб’єктів природних монополій на загальнодержавному ринку, а також підприємств, що здійснюють видобування корисних копалин загальнодержавного значення;

4) поширення Закону про бухоблік на облік у бюджетній сфері;

5) незначні недоліки, виявлені в первинних документах, не будуть підставою для невизнання господарської операції;

6) скасування звіту про управління для мікро- та малих підприємств. Для середніх підприємств передбачено невідображення у звіті про управління так званої нефінансової інформації.

Документ набере чинності 01.01.2018.

http://www.interbuh.com.ua/ua/documents/onenews/112073

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (21)
Татьяна
06.10.2017
Сколько ещё можно изображать бурную деятельность типа реформы?! И.З.А.Б.Е.Л.А.!!!
Вадим
06.10.2017
Задовбали, скотиняки.Скільки можна вже знущатися над бухгалтером. Зміни вносять навіть заднім числом і вимагають, щоб все було згідно чинного законодавства. Спочатку робиш по старому, потім бігцем переробляєш по новому, потім читає розяснення і починаєш випраляти зроблене, а в кінці приходять "мудрі" ревізори з методичками і тикають тебе носом в порушення , озвучуючи суми штрафів.
яна
06.10.2017
а про зміну в платі праці бухгалтерам там теж є хоч визнайте нас людьми теж бо ми теж можемо сказитись
....
06.10.2017
Мда... я в цьому році закінчив Університет, але працюю бухгалтером з минулого року в бюджетній установі і скажу, що за цей рік в мене з*явилось на голові більше сивого волосся, ніж у мого батька за 40 років... і це я займаюсь тільки зарплатою.... і на рахунок зарплати, хоч у мене тільки рік стажу, я вважаю, що після 5 років навчання і вкладання грошей в цю освіту, ми маємо право на, хоча би, трішечки більшу зарплатню, ніж та, яку ми отримуємо на рівні з гардеробниками, двірниками, прибиральницями, охоронниками і т.д.. Хоча ні, за останніми двома я помилився, ми з ними не на рівні, у них більша зарплата із-за прибирання туалету, нічних і наднормових....
Галя ....
06.10.2017
А я за 2 года работы бухгалтером стала нервно-больной. Хоть организация маленькая, но сложность в том, что ты один бухгалтер (+выполняешь функции и юриста, и кадровика, и деловода, и компьютерщика, потому что таких должностей в штатке нет), не у кого спросить, некому тебе помочь. а знать надо все, и делать надо все правильно, потому что если будет проверка, то все-равно какой у тебя штат - 200 человек или 10. все-таки если работаешь в отделе где сидят еще бухгалтера как ты, то легче: они заменят тебя, главбух подстрахует. А так я ни разу не была в отпуске нормально за 2 года: через день выхожу то платежки набрать, то какая нибудь срочная информация пришла из финотдела. Капец! Ну и профессию мы себе выбрали
.... Галя
06.10.2017
я думаю, яка б не була організація, велика чи мала, то це не свідчить про велику чи малу важкість в роботі чи відповідальність, так як бух облік один для всіх. Зараз для всіх важко, особливо, коли приймають такі закони, да і частіше, ніж шкарпетки в споживчому кошику...
Так що я з вами згоден, вибрали ми більше головну біль, ніж професію
оксана Галя
09.10.2017
Не известно что лучше - Одной все делать или еще пытаться 5 подчиненным в голову все вбить и проконтролировать что наделали да еще и чувства нежные не затронуть. А когда приходит проверка за всех разгребаешь сам. И всем на твои чувства ...
Юлия ....
06.10.2017
Не ту профессию ты выбрал, деточка. Беги, пока не поздно. И помни: нет более неблагодарной и унизительной профессии, чем бухгалтер бюджетной организации.
яя Юлия
06.10.2017
Якщо вже 2 роки працює то не втече, зазвичай, нормальні люди тікають з бюджету через рік))
++++
06.10.2017
Хочуть доконати своїми апгрейдами,,,,,доапгрейделись вже, що незрозуміло яким має бути фінансовий результат установи і взагалі до річного вже мабуть паралізує!!!!!
ААА
06.10.2017
Хоча б хтось про зарплату бухгалтера заікнувся, підвищили тільки педікам і медікам, а бухгалтер є в усіх установах і відповідальність у нього найбільша і спитають з нього за все, посадили хоча б одного медика чи педика за йх помилки??? А ці дебіли тільки ускладнюють людям життя, щоб люди злились, крали, бо зарплат не вистачає на життя, просили милостиню - субсидію!!! Долбойоби, ви вже всіх заєбали!!!!!!!!!!
юля
06.10.2017
суддям дають з-тк по 100 тия щоб не було корупціії виходить бухгалтерам можна бутии корупціонерами але ніхто хабара не дає з-та 3 тис проживи і не загавкай
Сергій
06.10.2017
Таке враження, що в дитинстві бухгалтер обідив одного із Геніальних Рехворматорів Бух.обліку і той виношував свою помсту до сьогоднішнього дня (точніше01,01,17 р.) щоб помститися за дитячу обіду!
Те що коїться в бухгалтерському обліку та фінансвій звітності зараз, іншим словом як "пьяний брєд шарікова" і не назовеш! Знищили всю логіку бух.обліку під корінь!
Я й досі не розумію, чому їм так не подобався той бух.облік і фін.звітність, яка була раніше?
Юлия Сергій
06.10.2017
Так страна же двигается к евростандартам! ввели новый план счетов, новую отчетность. Вот только про зарплаты (далеко не европейские) позабыли.
Аліса
06.10.2017
Так, так, а ще начальники не дуже-то входять в положення - то те не так, то се...І виконуй, і очі опускай, що не справився. Як та свита-з одного боку підтянеш - з іншого трісне. А реформи придумують піськи, що поприходити з під матусиних-папусиних крилець, а місце нагріто вже. Життя не знають, людей у людях не бачать, не можуть прорахувати на декілька кроків вперед, що буде. А керувати беруться, бо відучилися ж в престижних ВУЗях. Нічого, життя навчить їх... А поки що - від рук немовлят страждають справжні нормальні люди. Дорослі. Мудрі. Але занадто терплячі...
Галя Аліса
09.10.2017
Життя навчить їх? Ви серйозно? Ще ні один із цих ***** не вилетів зі свого крісла босим і голим, а якщо і вилетить із приходом нової влади, то ніколи не буде жити на 3200, як ми.
Ірина
10.10.2017
Любі колеги! Не партися оціма всіма нововведеннями! Штрафи всеодно платити, а здоров'я не поверниш
Ірина
11.10.2017
а петиція про вислугу років бухгалтерам так і не пройшла...
Впсиль Ірина
11.10.2017
Хто винен в цьому, ми ж самі... За браком часу не всим вистачило терпіння пройти авторизацію;а тут в коментаріях вистачає і хвилини щось написати.
Марія
20.10.2017
Дорогі колеги не заганяйте себе негативними думками в депресію, Ми всі прекрасно розуміємо. що від того скільки ми не будемо висловлювати свої заперечення в соцмережах мало що зміниться, ні я не говорю про те що вони праві в цих змінах, просто неохідно думати про позитивні речі вони допомогають як в житті так і в роботі. Я знаю, що більш стресовитривалих професій як ми бухгалтери не має.І давайте себе налаштуєм на те ,що потрачений нами час та сили на роботі - це не жертва,а благо принесене всім нам. Просто насолоджуємося і живемо.
Злой Бух
01.11.2017
Хотелось и зарплату получать достойную, извините.
А то как то неудобно ниже сторожа получать.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі