Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.11.16
7097 0
Друкувати
Обране

Уряд удосконалив процедуру списання суб'єктами господарювання об'єктів державної власності, зокрема, нерухомого майна

Уряд удосконалив процедуру списання суб'єктами господарювання об'єктів державної власності, зокрема, нерухомого майна.Відповідні зміни, розроблені Фондом держмайна, внесено до Порядку списання об'єктів державної власності.

 Документом передбачається можливість списання нерухомого майна, об'єктів незавершеного будівництва (незавершених капітальних інвестицій в необоротні матеріальні активи) лише за погодженням з державними органами приватизації за місцезнаходженням суб'єктів господарювання.

Ці зміни спрямовані на посилення державного контролю під час списання нерухомого майна, забезпечення інтересів держави як власника майна та збільшення потенційних об'єктів приватизації, що у свою чергу збільшить надходження коштів до Державного бюджету України від приватизації.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 листопада 2016 р. № 824

Київ

Про внесення змін до Порядку 
списання об’єктів державної власності

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку списання об’єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 р. № 1314 (Офіційний вісник України, 2007 р., № 86, ст. 3168; 2009 р., № 87, ст. 2940; 2011 р., № 35, ст. 1451; 2012 р., № 99, ст. 4016), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

Інд. 25

ЗМІНИ, ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України
від 16 листопада 2016 р. № 824

що вносяться до Порядку списання об’єктів державної власності

1. В абзаці першому пункту 4 слова “та відновленню не підлягає” виключити.

2. У пункті 5:

1) абзац третій викласти в такій редакції:

“Рішення про надання згоди на списання нерухомого майна, об’єктів незавершеного будівництва (незавершених капітальних інвестицій в необоротні матеріальні активи) приймається суб’єктом управління лише за погодженням з державним органом приватизації за місцезнаходженням суб’єкта господарювання.”;

2) абзац четвертий виключити.

3. У пункті 6:

1) абзац дев’ятий викласти в такій редакції:

“У разі коли рішення про списання майна потребує погодження з державним органом приватизації за місцезнаходженням суб’єкта господарювання, такий суб’єкт подає зазначені документи відповідному органу приватизації разом з висновком суб’єкта управління щодо необхідності списання такого майна, який надається суб’єктом управління у формі листа протягом 30 днів з дати надходження документів, зазначених у підпунктах 1—7 цього пункту.”;

2) у першому реченні абзацу одинадцятого слова “Фонд державного майна або інший” виключити;

3) в абзаці дванадцятому слова “Фонд державного майна або інший державний орган” замінити словами “Державний орган”, а слово “приймають” — словом “приймає”.

4. В абзаці першому пункту 7 слова “Фондом державного майна або іншими” виключити, а слова “абзаців третього та четвертого” замінити словами “абзацу третього”.

5. Абзац другий пункту 11 викласти в такій редакції:

“Під час списання нерухомого майна, об’єктів незавершеного будівництва (незавершених капітальних інвестицій в необоротні матеріальні активи) до складу комісії в обов’язковому порядку включаються представники державного органу приватизації за місцем розташування майна та місцевих органів виконавчої влади.”.

6. В абзаці другому пункту 17 слова “Фондом державного майна або іншим” виключити.

7. У пункті 18 слова “Фонд державного майна або інший” виключити.

_____________________

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі