Нашi сайти:

Законодавці планують підвищити ставки деяких податків та зборів!

Міністерство фінансів України повідомляє про розроблення проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зміни ставок деяких податків і зборів».


Законопроект розроблено на виконання вимог пункту 4 розділу ХІХ Податкового кодексу України щодо щорічного перегляду ставок деяких податків і зборів, визначених в абсолютних значеннях.

Законопроектом передбачається внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок податків і зборів з урахуванням індексу споживчих цін та індексу цін виробників промислової продукції, які відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2014 № 404 у 2015 році прогнозовані на рівні 126,7 та 126,5 відсотка відповідно.

Так, враховуючи сфери застосування податків і зборів, ставки акцизного податку, екологічного податку та рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України з урахуванням прогнозного індексу споживчих цін у 2015 році збільшені на 26,7 відсотка.

Ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів,  рентної плати за спеціальне використання води, рентної плати за  користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, з урахуванням індексу цін виробників промислової продукції у 2015 році збільшені на 26,5 відсотків.

За матеріалами Мінфіну 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі