Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
925 0
Друкувати
Обране

Законодавці планують підвищити ставки деяких податків та зборів!

Міністерство фінансів України повідомляє про розроблення проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зміни ставок деяких податків і зборів».


Законопроект розроблено на виконання вимог пункту 4 розділу ХІХ Податкового кодексу України щодо щорічного перегляду ставок деяких податків і зборів, визначених в абсолютних значеннях.

Законопроектом передбачається внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок податків і зборів з урахуванням індексу споживчих цін та індексу цін виробників промислової продукції, які відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2014 № 404 у 2015 році прогнозовані на рівні 126,7 та 126,5 відсотка відповідно.

Так, враховуючи сфери застосування податків і зборів, ставки акцизного податку, екологічного податку та рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України з урахуванням прогнозного індексу споживчих цін у 2015 році збільшені на 26,7 відсотка.

Ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів,  рентної плати за спеціальне використання води, рентної плати за  користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, з урахуванням індексу цін виробників промислової продукції у 2015 році збільшені на 26,5 відсотків.

За матеріалами Мінфіну 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд