Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.08.22
1733 0
Друкувати
Обране

Виявлено завищення вартості робіт: що робити?

За результатами ревізії Держаудитслужби виявлено завищення вартості робіт із капітального ремонту. Під час проведення контрольних обмірів фахівцями Держаудитслужби представників підрядника не було. Якими мають бути наші подальші дії?
Щоб відповісти на запитання читача, передусім слід розуміти, погоджується установа з виявленими порушеннями чи «заперечує» їх. Розглянемо обидва варіанти.

Підписання акта ІЗ запереченнями

Під час проведення ревізії фахівці Держаудитслужби керуються Порядком № 550*.

Порядок проведення інспектування Державною аудиторською службою, її міжрегіональними територіальними органами, затверджений постановою КМУ від 20.04.2006 № 550.

Результати ревізії оформлюють актом (п. 35 Порядку № 550).

Акт ревізії  це документ, складений посадовими особами органу державного фінансового контролю, який фіксує факт проведення ревізії та її результати.

УВАГА!

Заперечення, зауваження до акта ревізії (за їх наявності) та висновки до них є невід’ємною частиною акта

За наявності заперечень (зауважень) щодо змісту акта ревізії керівник, головний бухгалтер чи інші особи установи підписують його із застереженням. Таке право об’єкта контролю передбачено п. 40 Порядку № 550.

Тож якщо ви вирішили підписати акт із запереченнями (зауваженнями), то не пізніше ніж протягом п’яти робочих днів після повернення органу Держаудитслужби підписаного акта ревізії необхідно надати письмові заперечення (зауваження). Про це сказано в п. 42 Порядку № 550.

Зауважимо: якщо протягом цього строку ви не надасте письмові заперечення, орган Держаудитслужби може вжити заходів щодо реалізації результатів ревізії.

Ексклюзивний матеріал для передплатників сайту
    Платне користування сайту передбачає:
  • доступ до новин, статтей, довідників
  • безлімітні завантаження всіх бланків
  • відсутність реклами
60
грн/
місяць
Вже сплатили? Увійти
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплати праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Журнал «Бюджетна бухгалтерія»



Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі