Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.01.23
154 0
Друкувати
Обране

Зміни КПКВК: що підготував Мінфін?* Наказ Мінфіну «Про затвердження змін до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету» від 21.12.2022 № 453.

** Наказ Мінфіну «Про затвердження складових Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету» від 20.09.2017 № 793.

Зміни КПКВК за програмами закладів освіти

В деяких назвах КПКВК за програмами фінансування закладів освіти відтепер зазначено джерело проведення видатків.

Такими джерелами є кошти місцевого бюджету, кошти освітньої субвенції, кошти залишку освітньої субвенції, кошти субвенції з місцевого бюджету на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти тощо.

Так, наприклад, КПКВК 1021 до внесення змін називався «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти». Тепер же цей код має назву «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету»

Аналогічно, назва КПКВК 1031 до внесення змін була «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти». Натомість після внесення змін цей код називається «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок освітньої субвенції».

До речі, це дуже зручно. Адже на прикладі КПКВК 1021 та 1031 за назвою нічим не відрізнялися. Тепер цю проблему розв’язано і все чітко та зрозуміло.

Також зазначено, за якими КПКВК буде використано і залишки освітньої субвенції.

Так, наприклад, КПКВК 1041 тепер має назву «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах».

КПКВК субвенцій

Для нових субвенцій передбачено нові КПКВК.

Так, для субвенції з місцевого бюджету на придбання шкільних автобусів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету передбачено КПКВК 9313.

Для субвенції з місцевого бюджету на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету передбачено КПКВК 9314.

Водночас за тими субвенціями, які найближчим часом не надаватимуться, КПКВК виключено.

КПКВК щодо захисту від надзвичайних ситуації, виплати грошової компенсації

До таких КПКВК, як 3221, 8100, 8753 та 9241, внесено лише технічні зміни, пов’язані зі зміною пунктів нормативних актів, на які є посилання у їх назвах, зміною умов надання відповідної допомоги тощо.

При складанні паспортів бюджетних програм врахуйте зазначені зміни та нові КПКВК.

Зазначені зміни набрали чинності з 01.01.2023.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Журнал «Бюджетна бухгалтерія»Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×