06.08.18
Про суспільно корисні роботи, або Про оплату роботи «Х»
До редакції надходить багато запитань з приводу застосування норм Закону України від 07.12.2017 № 2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів». Тобто норм, які стосуються суспільно-корисних робіт. З урахуванням кількості та складності запитань, редакція вирішила звернутись по допомогу до компетентних органів (Міністрества юстиції України, Міністерства соціальної політики України та Державної фіскальної служби України), за роз`ясненнями чинних норм законодавства відповідно до зазначеного нормативно-правового акту, які стосуються організації, виконання та фінансування суспільно корисних робіт. Для того, аби швидше отримати відповідь на запитання, які турбують наших читачів, ми звернулись, у свою чергу, по допомогу до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація обласних та районних рад». Спільними зусиллями були підготовлені запити до профільних міністерств. І от нарешті надано першу відповідь від Мін`юсту. Як і обіцяли нашим читачам, розміщуємо її на сторінках газети.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це