Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.01.13
8544 0
Друкувати
Обране

Сквозные строки и колонки в программе Excel

Уважаемые сотрудники «Б & К»! У меня такой вопрос. Есть большая таблица. Она печатается на нескольких страницах. В верхней части таблицы расположена строка заголовков. Можно ли программе Excel сделать так, чтобы заголовки автоматически повторялись на каждой странице распечатки?
 

Такую задачу решить можно, причем независимо от версии MS Excel. В любом случае для решения проблемы нужно обратиться к настройкам параметров страницы.

В программе Excel 2003 сделайте так:

1. Откройте документ, вызовите команду «Файл → Параметры страницы…». Появится одноименное окно «Параметры страницы», изображенное на рис. 1.

2. В этом окне перейдите на закладку «Лист».

3. Щелкните левой кнопкой мышки на параметре «сквозные строки:».

4. Щелкните левой кнопкой мышки на строке рабочего листа, где расположена шапка таблицы. Если это первая строка листа, то в области «сквозные строки:» появится значение «$1:$1». Такая запись означает, что на каждой странице Excel продублирует содержимое первой строки рабочего листа текущего документа.

В бухгалтерских бланках часто встречаются сложные заголовки, которые занимают не одну, а несколько строк в исходной таблице. Такие заголовки тоже можно включить в область сквозных строк. Для этого при заполнении параметра нужно выделить на рабочем листе несколько строк вашего документа.

Важно! Обратите внимание, что кроме строк в Excel можно сформировать область сквозных колонок документа. Такая возможность незаменима при подготовке отчетов, ширина которых выходит за пределы печатной страницы.

В программе Excel 2010 для настройки параметров печати сделайте так:

1. Перейдите в раздел «Разметка страницы» главного меню.

2. В группе «Параметры страницы» щелкните на иконке «Печатать заголовки» (рис. 2). Откроется окно настроек, как на рис. 1. Дальнейшие действия полностью совпадают с теми, что описаны выше.

 

Удачной работы! Жду ваших вопросов, замечаний и предложений на bk@id.factor.ua, nictomkar@rambler.ru или на форуме редакции www.bk.factor.ua/forum.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про цеКоментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн