Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Статті: Звітність

Бюджетні установи щорічно складають та подають спеціальну податкову звітність — Неприбутковий звіт. Як це зробити у 2025 році, читайте у цій статті.
Знайшли помилку в додатку Д1 Об’єднаного звіту? Механізм її виправлення залежить від того, чи сплив строк подання звітності за цей період, а також від виду помилки (сумова чи несумова). Доволі часто правила виправлення різних помилок плутають між собою. Тому щоб не допустити ще більше помилок, виправляючи попередні, читайте нашу статтю.
Незабаром кожному бухгалтеру бюджетної установи доведеться складати Неприбутковий звіт* за 2024 рік. Як це зробити правильно, розповімо в цій статті.
Наближається 20 грудня — крайній термін другого за рік подання підприємствами до районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК) «Відомості про наявність транспортних засобів і техніки…» на виконання свого військово-транспортного обов’язку.
Сьогодні пропонуємо вам поговорити про такий документ, як зведений список громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць. Хто з роботодавців має його створювати? Де шукати форму та як її заповнити? Ну й куди та в які строки цей список подавати? Відповіді на ці запитання шукайте у статті.
Головний спеціаліст держоргану одразу після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, а саме з 28.08.2024, пішла у відпустку для догляду за дитиною до 3 років. Чи зараховується період доглядової відпустки до держстажу? Чи потрібно час перебування працівниці у такій відпустці відображати в додатку Д6 до Об’єднаного звіту?
Бюджетна установа — платник ПДВ згідно з рішенням міської ради передає комунальному підприємству — платнику ПДВ основні засоби та малоцінні необоротні матеріальні активи. Як у такому разі установі, яка передає майно, правильно оформлювати податкову накладну (далі — ПН)?
У вересні виявили помилку. За червень, липень та серпень працівнику нарахували зарплату 7500 замість 9000 грн. У цих місяцях нарахували ЄСВ до мінімального страхового внеску. У вересні донарахували працівнику 4500 грн (по 1500 грн за червень, липень та серпень). Як ці суми відобразити у ЄСВ-звітності?
Пропонуємо вам розглянути запитання, які виникають у бухгалтерів при заповненні додатків до Податкового розрахунку, та допомогти їх вирішити. Можливо, серед запропонованих рішень ви знайдете те, що підкаже, як вам без проблем сформувати зарплатно-трудову звітність за ІІІ квартал 2024 року.
Не так давно у критично важливих роботодавців з’явився новий обов’язок — оперативно подавати до ПФУ відомості про трудові відносини з працівниками. Для цього навіть був розроблений спеціальний сервіс на порталі ПФУ. Проте питання щодо виконання такого обов’язку залишаються й досі. Сьогодні дамо відповіді на найпоширеніші з них.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
70
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×