Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Статті: Звітність

У Д1 поданого і прийнятого Податкового розрахунку помилково у січні 2025 року не показали додаткову базу нарахування внеску і ЄСВ на неї, а у лютому 2025 року показали зайву додаткову базу. Як виправити помилки у цих місяцях, якщо коригування відбувається у березні 2025 року до спливу граничного строку подання звіту за лютий 2025 року?
Додаток 4ДФ подаємо у складі Податкового розрахунку. Він містить інформацію про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору. При його заповненні іноді трапляються помилки. Як виправляти самостійно виявлені помилки у 4ДФ поданого та прийнятого Податкового розрахунку, розглянемо у статті.
Кампанія з декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого 2024 року, наразі у розпалі. Проте подавати річну декларацію про майновий стан і доходи слід далеко не всім. Час розібратися, хто саме зобов’язаний задекларувати доходи і яка відповідальність очікує їх у разі ігнорування цього обов’язку. Поговоримо й про те, в яких випадках доцільно добровільно подати декларацію.
У попередній статті* ми розглянули, за якою формою проводити коригування раніше поданих і прийнятих звітів та порядок заповнення періоду та номера коригуючого Податкового розрахунку. У цій статті поговоримо про механізм проведення коригувань самостійно виявленої помилки в поданому та прийнятому контролерами Об’єднаному звіті.
Як визначити код адміністративно-територіальної одиниці для цілей Об’єднаного звіту? Що буде, якщо не вказати назву відокремленого підрозділу? Кого враховувати при визначенні кількості працівників у заголовній частині Об’єднаного звіту? Чи можна виправитися, якщо у ній помилилися? Чи є ще довідкові звіти? Всі ці запитання стосуються реквізитів так званої шапки Об’єднаного звіту. Дати відповідь на них — мета цієї статті.
У головного бухгалтера так багато справ і так мало часу. Однією із важливих справ є щорічне оцінювання. По суті, для самого головбуха найскладніше — це заповнити Анкету, де слід «похвалити» себе самого. Справа неважка, однак про неї слід пам’ятати і зробити у встановлений строк. Наша стаття стане вам нагадуванням та шпаргалкою у цьому питанні.
Ніколи не помиляється той, хто нічого не робить. Так, ця фраза трохи заїжджена. Але факт є фактом. Трапляється, що стоп’ятсот разів перевірив той звіт, щасливо здав і… знайшов помилку чи описку. Як виправити помилки / описки в поданому та вже прийнятому додатку 4ДФ чи його попередниці — формі № 1ДФ? Говоримо про це прямо зараз!
Показник кількості штатних працівників може зустрітись на шляху бухгалтера не один раз. Наприклад, коли треба розрахувати «інвалідний» норматив чи заповнити Об’єднаний звіт. При цьому маємо облікову та середньооблікову кіл ькість. Кого беремо до уваги при розрахунку, а кого ні? У цьому вам допоможе наша стаття.
Оренда, відпустка по вагітності та пологах, для догляду за дитиною, без збереження зарплати, неявки. Розкажемо, як заповнити додаток Д1, Д5 та 4ДФ.
Добігає кінця термін останнього квартального звітування з ПДФО, ВЗ та ЄСВ. За січень подаватимемо вже місячну звітність. Об’єднаний звіт за ІV квартал 2024 року слід направити податківцям не пізніше 10 лютого 2025 року. Якщо ви вже встигли це зробити, а потім виявили помилки у прийнятому квартальному звіті, ще є час виправитися без застосування будь-яких санкцій. Читайте далі про те, як саме.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
70
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×