Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.11.15
10848 1
Друкувати
Обране

Непоправні помилки у звіті за формою № Д4

Сьогодні ми з вами поговоримо про помилки, допущені у звіті за формою № Д4, які, на жаль, ніяк не можна виправити. «Навіщо ж тоді про них говорити»? — запитаєте ви. Щоб надалі, формуючи звітність з ЄСВ, ви могли себе проконтролювати.


Автор: Валентина Боршовська — заступник директора Департаменту — начальник відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем і мереж Пенсійного фонду України

 

 

Помилка в обов’язкових реквізитах таблиці 1

Якщо ви заповнили реквізити таблиці 1 звіту за формою № Д4 з помилками або повинні були заповнити необхідні реквізити, але не зробили цього і виявили помилку:

— до закінчення граничного строку подання звіту за формою № Д4 — вам слід повторно сформувати та подати до ДПІ звіт із заповненими обов’язковими реквізитами таблиці 1 до закінчення такого строку. У цьому випадку діючим вважатиметься останнійелектронний або паперовий звіт, поданий вами ( п. 1 розд. V Порядку № 435*);

Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений наказом Мінфіну від 14.04.2015 р. № 435.

— після того, як граничний строк подання такого звіту минув, — це дуже поганий варіант розвитку подій! Річ у тім, що звіт, поданий з незаповненими обов’язковими реквізитами, не вважається звітом, а вважається таким, що не подавався. Це прямо прописано в  п. 8 розд. II Порядку № 435.

 

Перелік обов’язкових реквізитів ЄСВ-звітності наведений в  п. 6 розд. II Порядку № 435.

Тому в ситуації, що склалася, необхідно сформувати та відправити до фіскальної служби звіт № Д4 за місяць, в якому не були заповнені обов’язкові реквізити. Відповідно фіскальна служба застосує фінансові санкції за несвоєчасне подання звіту.

Не сформували рядок у таблиці 6

Дуже часто страхувальники забувають у таблиці 6 формувати на застрахованих осіб рядки без сумових показників, але з кількістю календарних днів перебування у трудових або цивільно-правових відносинах. Що робити в цьому випадку?

Якщо помилка виявлена до граничного строку подання звіту, формуємо та подаємо звіт наново з усіма необхідними рядками. А ось якщо строк подання минув, то просто додати пропущений рядок не вдасться. Річ у тім, що, на відміну від таблиць 5 і 7, уже здану таблицю 6 не можна доповнити новим рядком. Проте якщо щодо такого працівника згодом буде нарахована виплата за пропущений безприбутковий місяць, то кількість календарних днів перебування у трудових або цивільно-правових відносинах у такому місяці можна буде відобразити у графі 15 за рядком з цією виплатою (див. приклади 1 і 2).

Приклад 1. Працівник Боровик Василь Васильович (податковий номер 3024545454) хворів з 27 серпня по 4 жовтня 2015 року. Листки непрацездатності за увесь період хвороби надані в жовтні 2015 року. У цьому самому місяці нараховані оплата перших п’яти днів тимчасової непрацездатності та допомога по тимчасовій непрацездатності. Загальна сума виплат за період хвороби становила 7693,14 грн., у тому числі за 5 днів серпня — 986,30 грн. (ЄСВ/у** — 19,73 грн., ЄСВ/н*** — 327,45 грн.), за 30 днів вересня — 5917,80 грн. (ЄСВ/у — 118,36 грн., ЄСВ/н — 1964,71 грн.), за 4 дні жовтня — 789,04 грн. (ЄСВ/у — 15,78 грн., ЄСВ/н — 261,96 грн.). Заробітна плата за фактично відпрацьовані дні жовтня — 4909,09 грн. (ЄСВ/у — 176,73 грн., ЄСВ/н**** — 1829,13 грн.).

** Тут і далі — ЄСВ у частині утримань.

*** Тут і далі — ЄСВ у частині нарахувань.

**** Тут і далі — ставка ЄСВ у частині нарахувань, прийнята умовно на рівні 37,26 %.

При заповненні таблиці 6 звіту за формою № Д4 за вересень 2015 року на цього працівника не заповнили рядок з кількістю днів перебування в трудових відносинах. Можливість виправити помилку з’явилася в жовтні 2015 року при заповненні рядка із сумою лікарняних за дні непрацездатності у вересні 2015 року.

Наведемо фрагмент таблиці 6 звіту за формою № Д4 з даними на цього працівника на рис. 1.

Приклад 2. Підприємство уклало з фізособою Котиком Олегом Івановичем (податковий номер 2512151215) договір підряду, за яким роботи повинні виконуватися в період з 25 вересня по 12 жовтня 2015 року. Роботи виконані у строк, акт виконаних робіт підписаний в останній день виконання робіт. Сума винагороди за договором підряду — 4000,00 грн. (ЄСВ/у — 104,00 грн., ЄСВ/н — 1388,00 грн.).

При формуванні звіту за формою № Д4 за жовтень 2015 року виявлено, що відомості про укладення договору підряду та кількість календарних днів перебування в цивільно-правових відносинах щодо цієї фізособи забули відобразити в таблицях 5 і 6 відповідно звіту за формою № Д4 за вересень 2015 року.

Щоб унести доповнення до вже зданої таблиці 5 звіту за формою № Д4 за вересень, формуємо доповнюючий звіт (титульний аркуш і таблицю 5 з типом документа «додаткова») з даними, яких бракує.

Відомості про кількість календарних днів перебування в цивільно-правових відносинах у вересні 2015 року відображаємо в таблиці 6 звіту за формою № Д4, сформованого за жовтень 2015 року, за рядком із сумою винагороди, що припадає на вересень 2015 року.

Наведемо фрагменти таблиці 5 доповнюючого звіту за формою № Д4 за вересень 2015 року (див. рис. 2) і таблиць 5 і 6 звіту за формою № Д4 за жовтень 2015 року (див. рис. 3) з даними на цю фізособу.

Рис. 1. Фрагмент таблиці 6 звіту за формою № Д4 до прикладу 1 

Рис. 1. Фрагмент таблиці 6 звіту за формою № Д4 до прикладу 1

Фрагмент таблиці 5 доповнюючого звіту за формою № Д4 за вересень 2015 року 

Рис. 2. Фрагмент таблиці 5 доповнюючого звіту за формою № Д4 за вересень 2015 року до прикладу 2

Фрагменти таблиць 5 і 6 звіту за формою № Д4 за жовтень 2015 року до прикладу 2 

Рис. 3. Фрагменти таблиць 5 і 6 звіту за формою № Д4 за жовтень 2015 року до прикладу 2

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про цекоментарі
(1)
Ирина
17.11.2015
не знаю, как у всех тех, кто прочитал эту статью и сделал по примеру, но у нас на такое заполнение таблицы 6 и на рис.1, и на рис.3 ругается медок, а специалист в ПФУ и специалист по обслуживанию ПО (Медок. ИС) первый раз о таком слышат...
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн