Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.05.24
1868 0
Друкувати
Обране

Працюємо над помилками в Д1 Податкового розрахунку

Ситуація. Подали Податковий розрахунок з типом «Звітний» за звітний квартал і він прийнятий контролерами. Але згодом… виявили в даних додатка Д1 помилку. Як виправитися?

Тип коригуючого Д1

Тип додатка Д1, в якому виправляється помилка, залежить від того, чи сплив граничний строк подання Податкового розрахунку за звітний квартал. Так, якщо строк звітування:

— триває, то виправлення в Д1 проводяться за допомогою подання Д1 у складі Податкового розрахунку з типом «Звітний новий». З цим типом виправляємо як сумові, так і несумові помилки;

— завершився, то виправитися можна через Д1 у складі Податкового розрахунку з типом:

а) «Уточнюючий» за період, який підлягає уточненню. Цим шляхом можна піти при виправленні будь-яких помилок (сумових і несумових);

б) «Звітний» у наступних за періодом, що виправляється додатках Д1 до Податкового розрахунку. Такий тип використовують, як правило, для виправлення сумових помилок.

Коригуючий Податковий розрахунок («Звітний новий» і «Уточнюючий») повинен містити тільки ті додатки, в яких проводяться виправлення. Так, якщо помилку допущено тільки в Д1 за один місяць кварталу, а решта додатків подана з правильною інформацією, то коригуючий Податковий розрахунок за цей квартал має містити тільки Д1 за той місяць, який будемо коригувати.

Ексклюзивний матеріал для передплатників сайту
    Платне користування сайту передбачає:
  • доступ до новин, статтей, довідників
  • безлімітні завантаження всіх бланків
  • відсутність реклами
60
грн/
місяць
Вже сплатили? Увійти
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплати праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Журнал «Оплата праці»Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі