Залишки продуктів харчування: передаємо та обліковуємо
У зв’язку з введенням воєнного стану переважна більшість закладів освіти припинили свою діяльність. Але в багатьох із них залишились продукти харчування. Як наслідок, постало цілком закономірне запитання щодо подальшої долі таких запасів. Безумовно, з метою недопущення псування продуктів харчування максимально злагоджено та оперативно мають діяти як очільники ОМС, так і керівники закладів освіти.
Організаційні питання
Крок 1. Моніторинг залишків продуктів харчування
Насамперед варто провести перевірку всіх продуктів харчування в харчоблоці та на складі закладу освіти. При цьому доцільно встановити фактичну наявність продуктів харчування, їх стан та перевірити умови зберігання. Також необхідно виявити і відокремити зіпсовані продукти, ті, строк придатності яких добігає кінця, та продукти, яким не загрожує псування найближчим часом. Проведення такого огляду виконують з урахуванням вимог п.п. 4 п. 4 розд. ІІІ Положення № 879*.
Зазвичай за результатами такого обстеження складають акт довільної форми. У цьому документі доцільно зазначити найменування продуктів, одиницю виміру, їх фактичну кількість та стан на момент перевірки, а також кінцеву дату споживання згідно з рекомендаціями виробника.
За результатами перевірки стану і наявності продуктів харчування всі матеріали слід передати керівнику закладу освіти для вирішення їх подальшої долі.
Крок 2. Прийняття рішення про передачу продуктів харчування
-
Платне користування сайту передбачає:
- доступ до новин, статтей, довідників
- безлімітні завантаження всіх бланків
- відсутність реклами
місяць