Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.04.22
30591 5
Друкувати
Обране

Відпускні у воєнний час: нюанси розрахункового періоду

Працівник бюджетної установи з 03.05.2022 йде у щорічну відпустку тривалістю 14 календарних днів. Як визначити кількість днів у розрахунковому періоді? Чи виключати 24.04.2022 (Великдень) з розрахунку?

Табу на святкові та неробочі дні

У період дії воєнного стану не діють норми КЗпП щодо визначення святкових та неробочих днів, в які робота не проводиться. Така умова встановлена в ч. 6 ст. 6 Закону № 2136*, який набув чинності 24.03.2022. Тож із цієї дати і до закінчення воєнного стану в нас фактично немає святкових (неробочих) днів.

Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-ІХ.

Разом із тим у зазначений період не діють норми щодо:

Ексклюзивний матеріал для передплатників сайту
    Платне користування сайту передбачає:
  • доступ до новин, статтей, довідників
  • безлімітні завантаження всіх бланків
  • відсутність реклами
60
грн/
місяць
Вже сплатили? Увійти
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплати праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Журнал «Оплата праці»



Коментарі
5
Світлана
19.04.2022
2 травня у нас не святковий день, а тому не вірний розрахунок, без Великодня 24.04 залишається 10 святкових днів.
Світлана Світлана
19.04.2022
помилилась сама на 2 травня припав у прошлому році Великдень, отже все вірно вибачаюсь)transparent_pxl.png
Валентина
25.04.2022
Як з виплатою оздоровчих?
ніка Валентина
11.05.2022
виплачувати. жодний закон цього не забороняв
Лариса
26.04.2022
У період дії воєнного стану НЕ ДІЮТЬ норми КЗпП щодо визначення святкових та неробочих днів, в які робота не проводиться. А згідно Вашого роз"яснення ці статті ПРИПИНЯЮТЬ ДІЮ. згідно логіки і наявних знань української мови їх не варто застосовувати взагалі. Або хоча б написати в Законі "На період", а не "У період". Якийсь каламбур.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі