Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Статті: Закупівлі за держкошти

Нещодавно Мінекономіки затвердило Методрекомендації* щодо закупівель робіт з будівництва. Що корисного в цьому документі для замовників, які планують будівельні роботи? Про найцікавіші моменти читайте у нашому матеріалі.
Мінцифри наказами № 162* та № 173** уніс зміни до Методики № 34***. Розглянемо, які саме новації запроваджено у сфері інформатизації.
Нещодавно законодавці відкоригували закупівельне законодавство. Йдеться про зміни, внесені до Закону № 922*. Докладно про ці зміни читайте в матеріалі «Прозоре будівництво: чергові закупівельні зміни» // «Бюджетна бухгалтерія», 2024, № 42**. Втім, деякі питання потребували уточнень та роз’яснень для замовників. З цією метою Мінекономіки виклав свою думку в черговому листі***. Про ключові висновки цього листа читайте в нашому матеріалі.
Наша установа має орендарів, які відшкодовують нам вартість спожитих комунальних послуг. Яким чином у такому разі правильно запланувати видатки на комунпослуги у кошторисі на наступний рік?
У 2024 році бюджетна установа здійснила закупівлю бензину через е-каталог. Строк дії такого договору закінчується 31.12.2024. Чи можемо ми у грудні цього року продовжити строк дії договору на 2025 рік, а вже потім у 2025 році укласти додаткову угоду щодо збільшення суми договору на 20 % від суми попереднього року? Як правильно це зробити?
У 2024 році бюджетна установа здійснила закупівлю продуктів харчування через е-каталог на суму 250 тис. грн. Строк дії договору на постачання продуктів харчування закінчується 31.12.2024. Протягом року постачальник поставив продукти харчування на суму 230 тис. грн, за які установа повністю розрахувалася. Чи необхідно вносити будь-які зміни до такого договору? Як правильно це зробити та які документи слід оформити?
Як розрахувати вартість спожитої орендарем води за умови, що орендар проводить гурткові заняття, користуючись тільки туалетом?
Бюджетна установа влітку 2024 року за рахунок освітньої субвенції для освітніх потреб придбала телевізійне обладнання. З огляду на вартість обладнання було проведено відкриті торги. Наразі установа знову отримала субвенцію. Чи можемо закупити таке ж обладнання на суму до 100 тис. грн за прямим договором?
Бюджетній установі необхідно закупити обладнання для кабінету «Захист України». Чи може установа здійснити закупівлю шляхом проведення відкритих торгів? Чи все ж таки закупівлю зазначеного обладнання можна проводити тільки через е-Market за наявності відповідної позиції в е-каталозі?
Законодавці вкотре підкоригували закупівельне законодавство. Йдеться про зміни, внесені до Закону № 922*. Цього разу підставою став Закон № 3988**. А щоб розвіяти сумніви замовників щодо застосування запроваджених нововведень, Мінекономіки виклав свою позицію в черговому листі***. У чому саме полягає суть цих змін, читайте в нашому матеріалі.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
70
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×